1398/10/24 سه‌شنبه

فیزیوتراپی یکی از تخصص های درمانی در حوزه سلامت است که در آن به درمان مشکلات اسکلتی- عضلانی و عصبی که عارضه حرکتی به دنبال دارد می پردازد. زمانی که بیماری شما منجر به درد و نقص جسمانی و حرکتی شود، می توان از کمک فیزیوتراپ بهره گرفت. در فیزیوتراپی، کودکان و سالمندان و ورزشکاران صرف نظر از این که چند سال دارند می توانند با شرکت در جلسات درمانی فیزیوتراپی (بنا به توصیه پزشک)، سلامت فیزیکی بدنشان را  ارزیابی  و درمان کنند.

با استفاده از تکنیک های فیزیوتراپی می توان از برخی جراحی ها پرهیز کرد و همچنین تا جایی که امکان دارد میزان مصرف دارو را کاهش و درد را مدیریت کرد طوری که بتوان فعالیت های روزمره و حتی ورزشی خود را از سر گرفت.

خدمات بخش فیزیوتراپی و توانبخشی این مجموعه درمانی

مسئول بخش: خانم مهدیه جعفری

فیزیوتراپی بیمارستان نجمیه با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در 2 بخش سرپایی و بستری که با تجویز پزشکان محترم صورت می پذیرد، است.

 تجهیزات نوین و به روز بخش فیزیوتراپی این مرکز درمانی عمدتاً از بهترین و به نام ترین تجهیزات روز دنیا هستند از جمله: لیزر پرتوان، مگنت، شاکویو، کشش، تجهیزات ورزشی، بیوفیدبک، دیاترمی، تحریک الکتریکی و دیگر تجهیزات مورد استفاده

همچنین این بخش مفتخر به انجام این خدمات برای مراجعین خود می باشد از جمله:

*کلینیک درمان خار پاشنه و التهاب غلاف کف پا

*کلینیک درمان بیماری های زنان از قبیل (بی اختیاری ادرار، تکرر ادرار، ضعف عضلات کف لگن، چسبندگی های لوله های رحمی، عفونت های لگنی و . . .)

*درمان اختلالات ارتوپدی و اسکلتی عضلاتی مانند:  فتق دیسک، آرتروز

*درمان آسیب های ورزشی (پارگی رباط، کشیدگی عضلانی و ...)

*فیزیوتراپی و آموزش های لازم پس از جراحی های تعویض مفصل زانو و لگن در بخش های بستری و سرپایی

*فیزیوتراپی تنفسی نوزادان و اطفال در بخش های بستری اطفال و NICU

*امکان استفاده از درمان های مکمل در حیطه فیزیوتراپی مانندDry Needling یا سوزن خشک و kinesiotaping(تیپ) بنا به نیاز بیماران

لازم به ذکر است که این مجموعه تلاش می کند با بهره مندی از محیطی زیبا و آرام با کادری مجرب و دلسوز در نوبت کاری فعال صبح و عصردر 2 محیط مجزا (برای خانم ها و آقایان) به جز روزهای تعطیل ( از 7 صبح لغایت9  شب (با نوبت دهی تلفنی و حضوری و  در صورت امکان به روز، آماده خدمات رسانی به بیماران و مراجعین خود می باشد.

مراجعین محترم در صورت داشتن هرگونه سؤال از بخش فیزیوتراپی می توانید با شماره تلفن  61462218 تماس حاصل نمائید

 

1397/4/23 شنبه

تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ ۰۲۱۶۱۴۶۱

1397/4/23 شنبه
© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد