1398/12/11 یکشنبه

" به نام خداوندی که ذکر او، شفای بیماران است "

به وب سایت بیمارستان فوق تخصصی نجمیه خوش آمدید و بسیار خرسندیم که این مرکز درمانی را برای دریافت خدمات مطلوب خود برگزیده اید.

بیمارستان فوق تخصصی نجمیه یکی از مجهزترین مراکز درمانی کشور است. این مجموعه وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم "عج" می باشد و با دارا بودن بخش های مختلف درمانی و به کارگیری کادر پزشکی ماهر، نیروهای متخصص و تجهیزات به روز، آماده خدمت رسانی به بیماران خود می باشد.

ارائه خدمات مطلوب به کلیه بیماران به ویژه بیمه شدگان نیروهای مسلح و خانواده های محترمشان، از اهداف بنده و تمامی همکارانم در این مجموعه درمانی می باشد و در این مسیر، تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء سلامت و ایمنی شما عزیزان به کار بسته ایم و امید آن را داریم که در این راه پیروز و سربلند باشیم.

لازم به ذکر است که همگی ما در این بیمارستان بر این باور هستیم که هر کاری با انگیزه و عشق ورزی اثرگذارتر خواهد بود، به همین منظور تا بهبودی کامل، با تمام توان در کنار شما بزرگواران خواهیم بود.

در پایان به این نکته اشاره می کنم که، سلامتی بزرگترین نعمت خداوند است و از ایزد منان، روح و جسمی سالم را برای شما طلب می نمایم.

    مدیریت بیمارستان فوق تخصصی نجمیه

           

1397/4/23 شنبه

تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ ۰۲۱۶۱۴۶۱

1397/4/23 شنبه
© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد