1398/11/27 یکشنبه

"بَسمَ الله الرَّحمنَ الرَّحیمِ"
 

"اَعوذٌ بِاللهِ مِنَ هَمَزَاتِ الشَیاطَین وَ اَعوذٌ بِکَ رَبِ اَن یَحضُرونِ ، اَلَّلهُمَ وَفِّقنَا لِمَا تُحِبُّ وَ تَرضَی وَ اجعَل عَوَاقِبَ اُمورَنَا خَیراً"

عرض سلام و ادب خدمت مراجعینی که به وب سایت بیمارستان فوق تخصصی نجمیه مراجعه کرده اند. بیمارستان 153 تخت خوابی نجمیه با دارا بودن 133 تخت فعال، به عنوان یکی از مجهزترین مراکز درمانی در کشور می باشد و با بکارگیری نیروهایی متخصص و مجرب و تجهیزاتی به روز، با افتخار آمادگی ارائه خدمات مطلوب، با کیفیت بالا، برای تأمین نیاز های بیماران محترم خود را دارد.
گفتنی است در سال های اخیر تلاش های فراوانی در جهت پیشرفت و ارتقاء این مجموعه درمانی صورت گرفته است و بخش های چون تصویربرداری کاملاً مجهز، اورژانس شبانه روزی، اتاق عمل زنان و جنرال،VIP  ، NICU ، ICU و ... احداث و نوسازی شده اند که این موارد از افتخارات این مجموعه می باشد.

شایان ذکر است که بخش های کلیدی این بیمارستان از جمله؛ زنان، اطفال و نوزادان است که به خوش نامی و کادر پرستاری خوب و توانمند شهرت دارد و بخش های دیگری چون داخلی، جراحی بانوان و مردان نیز وجود دارد که به صورت جنرال، خدمات شایسته ای در  زمینه های مختلف درمانی ارائه می نماید. ( راه اندازی بخش IPD یا توریسم درمانی نیز از اهداف آینده این مجموعه است که در حال بررسی و مطالعه می باشد.)
باید به این نکته اشاره کنم که اولویت این مرکز درمانی، ارائه خدمات مطلوب و شایسته، همراه با تکریم و حفظ کرامت انسانی در راستای افزایش رضایتمندی مراجعین محترم به طور عام و خاص است و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم. همچنین شعاری که در این مرکز به آن پایبندیم، همان فرمایش امام خامنه ای مدظله عالی می باشد که فرمودند: " ما می خواهیم اگر کسی در خانواده ای مریض شد بیش از رنج مریض داری، رنج دیگری نداشته باشد " و  با عنایت حق تعالی تلاش مضاعف خواهیم کرد و در جهت تحقق هرچه بیشتر آن، با برنامه ریزی صحیح و تدابیر خوب و به هنگام، گام های بلندی خواهیم برداشت.

 در جهت تکریم ارباب رجوع که جزء اهداف اصلی این مرکز می باشد نیز اقدامات وسیعی از جمله؛ ایجاد آموزش مداوم پرسنل خصوصاً پرسنل خط اول مرتبط با گیرندگان خدمت و نیز ایجاد و تقویت واحد تکریم ارباب رجوع در طبقه همکف بیمارستان که به طور جد در حال بازنگری و سیاست گذاری علمی است، صورت گرفته، که این بخش پل ارتباطی بی واسطه بین مدیریت بیمارستان و مراجعین محترم خواهد بود. 
بیشترین پیشرفت و موفقیت هر مجموعه در گرو نیروی انسانی کارآمد و توانمند می باشد هر چند که نقش تجهیزات مناسب را نمی توان نادیده گرفت چرا که خیلی از تخصص ها وابسته به امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد ولی با این حال نیروی انسانی است که تشخیص می دهد از تجهیزات و امکانات چه موقع و با چه روشی استفاده مفید نماید و مجدد با افتخار به این نکته اشاره می کنم که این بیمارستان با دارا بودن نیروهایی متعهد و متخصص و تجهیزاتی مدرن و به روز، آمادگی خدمت رسانی همه جانبه به مراجعین و بیماران محترم را دارد.

به نظر بنده ایجاد ارتباط مناسب و محترمانه در همه جوامع بشریت، رمز موفقیت و کلید واژه اساسی است که این موضوع در ارتباط بین پزشک و بیمار نیز مستثنی نمی باشد در واقع باید گفت که بدون ارتباط مؤثر، اثر بخشی درمان تحت شعاع قرار می گیرد و قطعاً بر سرعت و کیفیت روند درمان اثرات مطلوب و یا نامطلوبی می گذارد. پزشک باید بتواند قداست این رشته مقدس را حفظ و تقویت کند که طبابت بدون ارتباط صحیح و موفق با بیمار، کاری بسیار مشکل و چه بسا غیرممکن است.

در پایان امیدوارم همه خدمتگزاران این مجموعه مقدس با تلاش، همت مضاعف و شبانه روزی و لحاظ اخلاق حرفه ای در جهت رضایت خلق الله و بدنبال آن رضایت حق تعالی هرچه بیشتر توفیق داشته باشند و از این فرصت و امانتی که خداوند در اختیار ما گذاشته است، بتوانیم به نحو احسن استفاده کنیم و در جهت افزایش بهبود کیفیت و ارتقاء سلامت مراجعین محترم این مرکز، گام های مؤثری برداریم.

                                                                      

                                                           " اللهم عجل لویک الفرج "

                                                    ریاست بیمارستان تخصصی و  فوق تخصصی نجمیه

                                                                   دکتر سید غلامرضا موسوی

1400/8/11 سه‌شنبه
آدرس: تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ
تلفن تماس بیمارستان: 61461-021
تلفن تماس پذیرش درمانگاه: 61462025-021
تلفن گویا: 61462222-021

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک های مرتبط

1397/4/23 شنبه
© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد