1398/10/24 سه‌شنبه

سرپرستار بخش بهار: سرکار خانم شهلا عباسیان

 

ویژگی های بخش بهار

این بخش دارای 9 اتاق و 18 تخت می باشد که بیماران را در هر شرایط سنی و درمانی پذیرش می کند.  این بخش با کادری مجرب، ورزش های ضروری پس از سزارین، آموزش شیردهی و مراقبت از نوزاد، نحوۀ صحیح دوشیدن شیر از پستان، مراقبت های بهداشتی پس از عمل جراحی سزارین را به مادران آموزش می دهد.

در هر اتاق این بخش یک بیمار بستری است که برای همراه بیمار یک تخت جداگانه و برای نوزادان نیز کات نوزاد در نظر گرفته شده و کلیه اتاق های این بخش روزانه شارژ می شوند. همچنین در هر اتاق، کاناپه تخت خوابشو جهت رفاه حال بیمار و همراه موجود است.

لازم به ذکر است که در هنگام ورود به بیمارستان جهت هماهنگی بعد از پذیرش بستری، برگه رزرو اتاق از بخش تهیه می شود و اتاق در همان روز رزرو شده و در اختیار همراهان بیمار قرار می گیرد.

مراجعین توجه فرمائید که همسر تا ساعت 21 می تواند در اتاق بیمار حضور داشته باشد.

معرفی سوئیت بخش بهار

این بخش دارای 2 عدد سوئیت A و B است وامکانات ویژه ای چون: جکوزی و سونا و سرویس بهداشتی معمولی ، فرنگی و آشپزخانه و ... را دارد. همچنین بیماران مستقر در سوئیت می توانند 2 همراه داشته باشند.

لازم به ذکر است که ساعات ملاقات مقرر در بیمارستان نجمیه همه روزه از ساعت 14:30الی 16می باشد، در صورتی که شما در ساعت ملاقات نتوانید در بیمارستان حضور داشته باشید، با هماهنگی مسئول شیفت می توانید در ساعات دیگر در این بخش تردد کنید.

تجهیزات بخش بهار

انکی باتور، پالس اکسی متری، EKG ، الکتروشوک، ساکشن، نبولایزور، فشار خون دیجیتال، درجه حرارت دیجیتال، مانیتورینگ پرتابل

موقعیت مکانی بخش بهار: طبقه چهارم ساختمان اصلی بیمارستان نجمیه

1400/8/11 سه‌شنبه
آدرس: تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ
تلفن تماس بیمارستان: 61461-021
تلفن تماس پذیرش درمانگاه: 61462025-021
تلفن گویا: 61462222-021

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک های مرتبط

1397/4/23 شنبه
© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد