1398/10/24 سه‌شنبه

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان نجمیه با پزشکان متخصص و فوق تخصص، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر و عصرها از ساعت 14 الی 16:30 (تا زمان حضور پزشک) در حال ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد.

تخصص های درمانگاه  به شرح زیر می باشد:
*روزهای جمعه و ایام تعطیل رسمی درمانگاه تعطیل می باشد*

عفونی، داخلی قلب، جراحی های عمومی، زنان و زایمان، ارولوژی، اطفال، نورولوژی، ارتوپدی، داخلی گوارش، فوق تخصص گوارش(اطفال و بزرگسال)، فوق تخصص جراحی(اطفال و بزرگسال)، فوق تخصص نوزادان، فوق تخصص عفونی اطفال، فوق تخصص قلب اطفال، آنکولوژی، عمومی، جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیم زخم، چشم، روانپزشکی، روماتولوژی، پوست و مو، تغذیه و رژیم درمانی، اپتومتری، روانشناسی، فوق تخصص دست و فلوشیپ اختلالات کف لگن (بی اختیاری ادرار و مدفوع)، ایمونولوژی، جراح مغز و اعصاب

*مراجعه کننده گرامی لحظاتی که شما معطل می شوید علتش صرف وقت و دقت بیشتر برای بیماران دیگر است، ما این کار را در مورد شما نیز انجام می دهیم.

در هنگام مراجعه به نکات زیر توجه فرمائید:

*زمان انتظار ویزیت در درمانگاه، وابسته به زمان حضور پزشک می باشد، هر چند تلاش شده است این زمان به حداقل برسد اما زمان اعلام شده به مراجعین محترم جهت حضور در بیمارستان و انجام پذیرش می باشد.

* کارکنان درمانگاه از دادن شماره تلفن همراه و منزل پزشکان به مراجعین معذور می باشند.

*در صورتی که بیمار پزشک خاصی را بخواهد که در درمانگاه حضور نداشته باشد در صورت تمایل بیمار در روز دیگری که پزشک حضور دارند، می توانند از آن طریق نوبت دریافت نمایند.

* لطفاً با رعایت نوبت خود، به حقوق دیگر مراجعین احترام بگذارید.

*   لطفاً از درخواست های غیر متعارف از پرسنل درمانگاه همانند دادن نوبت خارج از لیست، صحبت با پزشک مابین ویزیت بیماران و ... جداً خودداری فرمائید.

1400/8/11 سه‌شنبه
آدرس: تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ
تلفن تماس بیمارستان: 61461-021
تلفن تماس پذیرش درمانگاه: 61462025-021
تلفن گویا: 61462222-021

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک های مرتبط

1397/4/23 شنبه
© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد