اخبار روابط عمومی

18آذرحضرت زینب(س) الگوی شایسته برای پرستاران است
  • 413
  • .
  • .

خلاصه متن : سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: پرستاری شغل پرزحمت و ارزشمند و حرفه‌ای مقدس است و حضرت زینب(س) مصداق ظاهری و باطنی پرستار بوده و الگوی شایسته ای برای کادر درمان است.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان نجمیه؛
زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان و سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه 18/9/1400 در جشن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار که در بیمارستان نجمیه برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار گفت: پرستاری شغل پرزحمت و ارزشمند و حرفه‌ای مقدس است و حضرت زینب(س) مصداق ظاهری و باطنی پرستار بوده و الگوی شایسته ای برای کادر درمان است.

وی افزود: مقام معظم رهبری، پرستاران، این سپیدپوشان سخت کوش را، همانند فرشتگان رحمت و ملائکه آسمانی می داند و درباره پرستاران می فرماید «آن وقت که بیمار از همه جا دستش کوتاه است، در آن ساعاتی که حتی همسر، فرزندان و پدر و مادر بیمار هم بالای سرش نیستند، چشم امیدش بعد از خدا، به پرستار است، و این پرستار است که مثل ملائکه آسمانی، مثل فرشتگان رحمت، به دردها، مشکلات و نیازهای جسمی و عاطفی او پاسخ می دهد».
نماینده مردم اصفهان با اشاره به اینکه زحمت درمان بیمار بیشتر با پرستاران است که شبانه‌روز وقت خود را برای مداوای بیماران می‌گذرانند گفت: کار پرستاران بسیار سخت است و بعضاً خانواده‌های آنها نیز درگیر می‌شوند.
شیخی بیان داشت: شما پرستاران شغل و حرفه سخت و با اهمیتی دارید و این عمل در نزد خداوند، پاداش و ارزش والایی دارد و شما عزیزان باید قدر خودتان و کارتان را بدانید.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سعی کردیم در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به مشکلات کادر درمان و پرستاران رسیدگی کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
1400/8/11 سه‌شنبه
آدرس: تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ
تلفن تماس بیمارستان: 61461-021
تلفن تماس پذیرش درمانگاه: 61462025-021
تلفن گویا: 61462222-021

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک های مرتبط