فیزیوتراپی یکی از تخصص های درمانی در حوضه سلامت است که در آن به درمان مشکلات اسکلتی- عضلانی و عصبی که عارضه حرکتی به دنبال دارد می پردازد. زمانی که بیماری شما منجر به درد و نقص جسمانی و حرکتی شود، می توان از کمک فیزیوتراپ بهره گرفت. در فیزیوتراپی، کودکان و سالمندان و ورزشکاران صرف نظر از این که چند سال دارند می توانند با شرکت در جلسات درمانی فیزیوتراپی (بنا به توصیه پزشک)، سلامت فیزیکی بدنشان را  ارزیابی  و درمان کنند.

با استفاده از تکنیک های فیزیوتراپی می توان از برخی جراحی ها پرهیز کرد و همچنین تا جایی که امکان دارد میزان مصرف دارو را کاهش و درد را مدیریت کرد طوری که بتوان فعالیت های روزمره و حتی ورزشی خود را از سر گرفت.

خدمات بخش فیزیوتراپی و توانبخشی این مجموعه درمانی

مسئول بخش: خانم جعفری

فیزیوتراپی بیمارستان نجمیه با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در 2 بخش سرپایی و بستری که با تجویز پزشکان محترم صورت می پذیرد، است.

 تجهیزات نوین و به روز بخش فیزیوتراپی این مرکز درمانی عمدتاً از بهترین و به نام ترین تجهیزات روز دنیا هستند از جمله: لیزر پرتوان، مگنت، شاکویو، کشش، تجهیزات ورزشی، بیوفیدبک، دیاترمی، تحریک الکتریکی و دیگر تجهیزات مورد استفاده

همچنین این بخش مفتخر به انجام این خدمات برای مراجعین خود می باشد از جمله:

*کلینیک درمان خار پاشنه و التهاب غلاف کف پا

*کلینیک درمان بیماری های زنان از قبیل (بی اختیاری ادرار، تکرر ادرار، ضعف عضلات کف لگن، چسبندگی های لوله های رحمی، عفونت های لگنی و . . .)

*درمان اختلالات ارتوپدی و اسکلتی عضلاتی مانند:  فتق دیسک، آرتروز

*درمان آسیب های ورزشی (پارگی رباط، کشیدگی عضلانی و ...)

*فیزیوتراپی و آموزش های لازم پس از جراحی های تعویض مفصل زانو و لگن در بخش های بستری و سرپایی

*فیزیوتراپی تنفسی نوزادان و اطفال در بخش های بستری اطفال و NICU

*امکان استفاده از درمان های مکمل در حیطه فیزیوتراپی مانندDry Needling یا سوزن خشک و kinesiotaping(تیپ) بنا به نیاز بیماران

لازم به ذکر است که این مجموعه تلاش می کند با بهره مندی از محیطی زیبا و آرام با کادری مجرب و دلسوز در نوبت کاری فعال صبح و عصردر 2 محیط مجزا (برای خانم ها و آقایان) به جز روزهای تعطیل ( از 7 صبح لغایت9  شب (با نوبت دهی تلفنی و حضوری و  در صورت امکان به روز، آماده خدمات رسانی به بیماران و مراجعین خود می باشد.

مراجعین محترم در صورت داشتن هرگونه سؤال از بخش فیزیوتراپی می توانید با شماره تلفن  61462218 تماس حاصل نمائید

 

تهران خیابان جمهوری اسلامی تقاطع خیابان حافظ ۰۲۱۶۱۴۶۱

© کلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان نجمیه محفوظ می باشد