[05/27/2018 05:45:25 ق.ظ] [۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد] [عضويت در پورتال] [ورود به پورتال]
Skip Navigation Links

تازه هاي خبر

تازه هاي مقالات
مقاله اي ارسال نشده
آرشيو...
                 
هوالشافی
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)

بیمارستـان فـوق تخصصی نجمیـه

راهنمــای بیمــــار
نام و نام خانوادگی:
تاریخ:
بیمـار محتـرم؛
 با آرزوی شفـای عاجل و کامل برای جنابعالی از اینکه بیمـارستـان نجمیــه را برای درمان خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم. ما بر آنیم که روند درمـان شما به بهترین نحو انجام پذیرد. موارد ذیل برای آگاهی جنابعالی و همراهانتان جهت تسهیل در امور درمان شما، تنظیم شده است. خواهشمند است با مطالعه و رعایت آن ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.
1- برای بیماران نیـروهای مسلـح ارائه دفترچـه بیمه خود بیمار و برای بیماران دارای بیمـه تکمیـلی ارائه معرفی نـامه از بیمـه مربوطه و پرداخت مبلغ فرانشیز الزامی است.
نکته: جهت پذیرش فرزندان پسر بیمه شدگان نیروهای مسلـح ملاک کد کفالـت تا سـن 25سالگی بوده و  تنهـا تاریخ اعتبـار دفترچه ملاکنمی باشد.
2- جهت انجام اعمال سرپایی بیمه شدگان نیروهای مسلح پرداخت فرانشیز (حق السهم بیمار) و بیمه های تکمیلی طبـق معرفی نامه پرداخت فرانشیز الزامی است.
3- به منظور بستری شدن بیماران وظیفه و خانواده محترمشان همراه داشتن گواهـی اشتغـال به خدمت یا برگه مرخـصی بـه تاریخ روز با مهر کارگزینی محل خدمت الزامی است.
4- با توجه به عدم تعهد بیمه نیروهای مسلح در خصوص بعضی از اقدامات درمـانی مانند جراحی های بینـی، توده های صورت و ... قبل از بستری با هماهنگی پذیرش بیمارستان لازم است تأییدیه پزشکان معتمد بیمه را اخذ نمایید.
5- در خانم های باردار بیمه نیروهـای مسلح، چنانچه پزشک معالج (در موعد زایمـان) از نظر علمی روش زایمـان طبیـعی را به سزاریـن ارجـح بدانـد ولی بیمـار یا همراهان او تمایـل و یا اصـرار به انجـام سزاریـن داشته باشند پـرداخت مبلغی به عنـوان مابه التفاوت زایمان طبیعی و سزارین الزامی است.
6- برای بیمـاران آزاد (فاقـد بیمه) همراه داشتـن مبلـغ پیش پرداخت که از سـوی حسابـداری بیمارستـان تعیین شده است ضروری می باشد.
7- تمامی پرداخت ها باید از صندوق بیمارستان واریز و درخواست خارج از این روال تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
8- در زمان بستری جهت زایمان و همچنین اخذ گواهی ولادت ارائه شناسنامه والدین ضروری می باشد.
9- با توجه به اهمیت حجاب بـرتـر، شایسته است، بانـوان محتـرم به عنوان بیمار، همراه و یا ملاقات کننده به منظـور رعایت قوانین بیمارستان و شئونات اسلامی چادر مشکی به همراه داشته باشند.
10- به منظور رعایت طرح انطباق حضور همراه خانم در بخش آقایان و بالعکس ممنوع می باشد.
11- پـول و اشیـاء قیمتی خود را هنگام بستـری شـدن به همراهتـان تحویـل دهید، در غیـر اینصـورت مسئـولیتی بـر عهـده بیمارستان نمی باشد.
12- ساعت ملاقات همه روزه از ساعت 14:30 الی 16:00 می باشد.
13- استعمال دخانیات در تمامی محیط بیمارستان ممنوع می باشد.
14- از آوردن گل طبیعی جهت ملاقات خودداری کنید.
15- شیادان در کمین می باشند و ممکن است به عنوان پزشک، حسابدار، بیمار یا همراه وی تماس بگیرند. لذا هر گونه تماس و اطلاع خارج از سیستم پرستاری بخش را نپذیرید و بلافاصله موضوع را با مسئول بخش در میان بگذارید.
16- جهت پیگیری شکایات درمانی خود، به دفتر نظارت تخصصی بر درمان و یا دفتر پرستاری و جهت پیگیری سایر شکایـات به دفتر بازرسی مرکز مراجعه نمائید.
17- جهت سوالات شرعی خود به دفتر نمایندگی ولی فقیه بیمارستان مراجعه و یا با شماره تلفن 61462050 تماس حاصل نمائید.
18- واحد اطلاعات بیمارستان واقع در لابی طبقه همکف در خدمت همراهـان بیمار می باشد، لذا از تجمـع در سالـن های جلوی اتاق عمل و بلوک زایمان   خودداری شود.
نکته: شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را در صندوق هایی که به منظور ارتباط با ریاست در سطح بیمارستان تعبیه شده است بیاندازید.
                                                                                                                                                                   امضــاء بیمــار

تازه هاي پرسش و پاسخ
گنجينه تصاوير
Skip Navigation Links
نشانی و کروکی بیمارستان
راهنمای طبقات
ساعات و قوانین ملاقات
سازمان های بیمه
تلفن و فهرست واحدها
راهنمای بیمار

تازه هاي کتب
کتابي در اين موضوع ارسال نشده
آرشيو...

تابلو اعلانات
تابلويي در اعلانات ارسال نشده
آرشيو...

لينکهاي مرتبط
لينکي در اين بخش قرارداده نشده


درباره ما | صفحه اصلی | گنجينه تصاوير | پرسش و پاسخ | تماس با ما|خبر |نقشه سايت
© 2008 All rights Reserved. www.najmiyeh.ir